Nakliye ve Depolama etkinlikleri Istanbulİstanbul evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren işletmemiz, İstanbul ve civarında güvenli taşımacılık arz etmektedir.

İstanbul ve çevre ilçelerde kurumumuzca icra edilen evden eve taşıma faaliyet alanında, İstanbul'da bulunan elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize İstanbul otoparkımızda mevcut olan araçlarımız yöneltilmektedir.

Önceki metodlarla ev eşyalarının taşınması çağı artık tasfiye olmuştur. Bugün elit anlamla evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat durumuna indirgeyemeyen nakliye organizasyonları, eşya taşıma hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde birikim sahibi olmuş şirket çalışanlarımızın tümü kendi kişisel görev alanlarında oldukça tecrübelidir. Yaptığı vazifeyi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren organizasyonumuz adına, müşteri memnuniyeti fazlasıyla mühimdir.

Eşya taşıma organizesinde herşeyden önce raporlama faaliyeti icra edilmektedir. İnceleme organizesi bedelsiz yapılır ve eşya taşıma hizmetinin en önemli bölümlerinden birini meydana getirmektedir. Raporlama sürecinin dikkatlice icra edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri sırasında problem oluşmasını önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, eksper faaliyetlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, alanlarında uzman şahıslardır.

Eksper işlemleri ile aksaklıklara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, inceleme işlemleri amacıyla ev veya işyerinize geldiği zaman, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olan nakil vasıtasını saptar. Yağış benzeri harici olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve özel dizayn araçlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş sarsıntı önleme donanımıyla ciddi derecede korumalıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız son model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.
Eksperlerimiz, en uygun lojistik kamyonuyla beraber gereken ambalajlama materyali, görev verilecek kadro ve diğer mühim gereksinimleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son olarak evin civar koşulları saptanır ve lojistik planlaması hazırlanır. Raporlama aşaması sonrası teminat için sigorta poliçesi yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona İstifİstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri konusunda birikim kazanmış elemanlarımız, ev taşıma meselesi için son derece önemli bulunan ambalajlama işlerini uzman yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu hizmetlerle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz ciddi bir mevkiye sahiptir. Kuruluşumuzun arz ettiği İstanbul evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri arasında en başta değer verilen işlemdir.
Narin ve değerli malzemeleriniz için çeşitli paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü baloncuklu ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Ağır malzemeler dikkatle paketlenir. Montaj işleri için birikim sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması için çeşitli ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliye asansörünün binaya tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir biçimde çıkıp inmesi ve titrememesi gereklidir Asansörcümüz alanında deneyimlidir. İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde kurumumuz, İstanbul ve yakınlarında olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle aşağıya indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve taşıma aracının yanına indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır mobilyalar dayanıklı olduğundan öncelikli konumlandırılır. Hassas eşyalar daha üstlere yerleştirilir.

Tüm eşya veya malzemelerinizin benzer şekilde taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, eşya taşıma işlemi genel anlamda tamamlanmış olur. Ev içinde taşınan malzemelerin belirlediğiiniz gibi yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin tamamlanması hususunda özel elemanlarımız görev yapmaktadır. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi hususunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Alakalı Bazı Siteler; Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat - Dikili ev taşıma - Balıkesir Evden Eve - İzmir Nakliyat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *